Наем на модерно оборудвана къща с всички удобства, за до 24 човека в с. Гърмен - Къща за гости Ангелов! Страхотна цена за май и юни!

575лв.
Къща за гости АНГЕЛОВ се намира в село Гърмен, Югозападна България. Селото е разположено между планините Родопи и Пирин и е прекрасно място за отдих и забавление. Къщата е резултат от желанието на собствениците  да създадат място с всички удобства за незабравима почивка и ваканции с приятели през всеки сезон. Подходяща е за големи компании, които желаят да се забавляват заедно и да се насладят на лично приготвената храна.
Къщата е на 5 етажа, с възможност за настаняване на 24 човека, с красиви зелени  тераси отпред и градина. Стилно и модерно оборудваната къща за гости АНГЕЛОВ Ви предлага всичко необходимо за Вашата пълноценна почивка.
На партера са разположени кухня, хол и баня с тоалетна. Кухнята е голяма и съвременно оборудвана с фурна, хладилник, микровълнова печка, съдомиялна машина, термокана за вода, керамични котлони, абсорбатор. Трапезарията и холът събират компания от 24 човека. В хола гостите могат да отмарят, да погледат телевизия на 39-инчовия LCD телевизор или просто да се насладят на приятната почивка пред уютната камина с чаша вино в ръка. На терасата има маса за отдих. На първия етаж са разположени:
•  Стая 1 - Една спалня с телевизор  •  Стая 2 - Спалня и допълнително единични ъглово легло и телевизор. Обща голяма баня с тоалетна. На втория етаж са разположени: •  Стая 3 - Една спалня с телевизор + климатик и тераса.  •  Стая 4 - Спалня, телевизор и климатик и тераса.  •  Стая 5 - 3 ъглови легла и телевизор. Обща голяма баня с тоалетна. На третия етаж са разположени: •  Стая 6 - Спалня и допълнително единични ъглово легло и телевизор.  •  Стая 7 - Спалня и допълнително единични ъглово легло и телевизор. Обща голяма баня с тоалетна. На четвъртия етаж са разположени:
•  Стая 8 - Спалня, телевизор и тераса.  •  Стая 9 - Спалня + 2 ъглови легла, телевизор и климатик. Обща баня с тоалетна. На 5ти етаж се намира Студиен апартамент,който е подходящ за специални поводи: Голяма спалня с телевизор и климатик, холче с кожена мека мебел, кафе-машина, телевизор, собствена баня с душ-кабина и тоалетна. Цифрова телевизия с 140 канала
Условия
  • Преди закупуването на ваучер е необходимо да направите резервация на тел.: 0882 254 431 (с работно време от 9:00 - 18:00ч.) или на имейл booking@onfire.bg
    Закупуването на ваучер, без направена резервация, не гарантира настаняване.